SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular

Stoklu çalıştığımız ürünlerde hafta içi 14:00’a kadar verdiğiniz siparişiniz aynı gün içerisinde kargoya
teslim edilmektedir. Stok durumda değil ise teklifimizde yer alan öngörülen termin süresi içerisinde
teslim edilir.

İstisnalar hariç iade süresi 14 gündür.

Size özel üretilen (örn. önlük) ya da siparişinize istinaden getirilen ürünlerde iade kabul edilmez.
SKT’si kabul edilmiş ürün sonradan SKT gerekçe gösterilerek iade edilemez.
Açılan ürünler iade edilemez.

Havale/EFT, mail order ve kredi kartı seçeneklerinden biri ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, tüm ürünlerimiz için ürünler ile birlikte kalite belgesi gönderimini de sağlamaktayız.

Evet, eğer ürün bizden alındıysa bedelsiz MSDS sağlayabilmekteyiz. Buna ek olarak bizden satın alınmayan ürünler için bünyemizde bulunan kimyasal değerlendirme uzmanlarımız aracılığı ile MSDS hazırlama ve çeviri hizmeti sunabilmekteyiz.

Evet tüm ürünlerimiz için teknik döküman sağlıyoruz.

MTO (Make to Order) ürünler siparişe dayalı üretim, üreticinin konu ürün için aldığı toplam siparişlere dayalı üretimi kasteder. Üretici tarafında, gelen siparişler planlanan minimum adetlere eriştiğinde üretim gerçekleştirilmektedir.

Üretici tarafında, toplam siparişler üretim için beklenen miktardan az olduğunda üretici yine de üretime girebilir ancak bu durumda üretim fazlası ürünler stoğa alınmaktadır. Ürün SKT’si yurtdışı üretim planlaması veya stok durumuna bağlı değişkenlik gösterebilmektedir.

Henkel MTO ürünlerde malzeme sevki yaparken sadece %50 raf ömrünü garanti etmekte olduğundan ürünler elimize ulaştığında raf ömrü %50 altına inmiş bile olabilmektedir.

MTO statüsünde ürünlerin SKT bilgisine ürün ancak stoklarımıza ulaştığında erişebiliyoruz, daha öncesinde ürün SKT’sine müdahale şansımız olmamaktadır.

Dip not: Yukarıdaki açıklamalar ışığında bu ürünlerde raf ömrü garantisi veremediğimiz gibi sipariş iptali veya iadesini de kabul edemiyor durumdayız. Bu nedenle, MTO ürünler için sipariş oluşturmanız durumunda 2 haftalık sürenin ardından iptal veya iade kabul edememekteyiz.

Evet, firmanızın logosunu ESD korumalı önlüklerimize nakış olarak işleyebilir veya baskı uygulaması yapabiliriz. Bu uygulama için ESD korumalı önlüklerimizin birim fiyatı değişmektedir.

Evet, sizler için ürettirdiğimiz ESD korumalı kumaşları, dilediğiniz renkte boyayabilmekteyiz. Ancak bu işlemi yapabilmemiz için sizlerin dilediği renge ESD kumaş boyadığımız ve satışını sadece sizlere yapacağımız için minimum 300 adet ESD korumalı önlük alımı yapmanız gerekmektedir.

Standart ESD korumalı sandalye üretimimizde 120C amortisör kullanmaktayız. ESD korumalı
sandalyenin yükseklik değişimi bu durumda 43 cm – 55 cm olmaktadır ancak sizlerin istediği yükseklik
değişimi için farklı amortisörler ile üretim yapabiliriz. Ayrı olarak ESD korumalı sandalyeye ayak
dayama çemberi eklemek isterseniz yükseklik değişimi ekstra olarak 15 cm uzamaktadır.

Tip 3 krem lehim SMT uygulamalarında en yaygın kullanılan türdür, orta parçacık boyutuna sahiptir ve genellikle 25 ila 45 mikron boyutu arasındadır. Tip 4 krem lehim ise genellikle ultra ince özelliklere sahip, daha zorlu uygulamalar için kullanılır. Güçlü ve verimli lehim bağlantıları üretir, parçacık boyutu genellikle 20-38 mikron arasındadırTip 3 krem lehim daha büyük bir ortalama lehim küresi çapına sahipken, tip 4 krem lehim daha küçük bir ortalama lehim küresi çapına sahiptir.

Cihazlarımızın garanti süresi 2 yıldır. Sadece JBC markasına özel olarak JBC’nin kendi sayfasından seri numaraları ile kayıt yapıldığında garanti süresi 3 seneye uzamaktadır.

Aralarında hiçbir fark yoktur ikisi de orijinal JBC havyalarıdır. Satışını yapmış olduğumuz cihazın arkasında olduğumuzu ve teknik destek sağlayabileceğimizi hatırlatmak amacıyla C3 Teknoloji logolu havyalarımızı da sizlere sağlayabilmekteyiz.

C3 Teknoloji olarak sizlere teknik servis hizmeti sağlayarak yaşamış olduğunuz sorunları en kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız.

EMI contalarımızın kodunda yer alan R harfinden sonraki sayılar feet cinsinden uzunluğu temsil etmektedir. M3 ve R arasındakı sayılar ise malzemenin inch cinsinden çapını vermektedir.

EMI contalar üretici firma tarafından bizlere kapalı kutu içerisinde ortamdan yalıtılmış rulolar halinde
gelmektedir. Bizler malzemeleri düzgün muhafaza etmek adına kutuları açarak bölemediğimiz için
ruloları orijinal hali bozulmadan orijinal uzunlukları ile satmak durumundayız. Sizlere minimum 1 rulo
sağlayabilmekteyiz.

Tüm görüş, öneri ve sorularınız için 0 (312) 241 27 69 numaralı telefondan merkez ofisimize ulaşabilirsiniz. Sipariş ya da teklif talebi için satis@c3teknoloji.com adresine mail iletebilirsiniz.

C3 Teknoloji olarak 2007 yılında başladığımız yolculuğumuzda, alanında lider global üreticilerin Türkiye temsilcisi konumumuzla ürün gamımızı ve hizmet alanlarımızı sürekli geliştirerek ilerlemeyi hedef ediyoruz.

Ürün ve Hizmetler

4.000‘den fazla kaliteli, denetlenmiş tedarikçiden temin ettiğimiz, elektronik ve endüstriyel uygulamalara yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. C3 Teknoloji en güvenilir tedarikçiniz.