ÜRETİM EKİPMANLARI

C3 Teknoloji, Savunma Sanayi, Uzay, Havacılık, Uydu, Enerji, Aydınlatma gibi sektörlerde elektronik uygulamalar için tasarlanmış ve üretimdeki tüm gereksinimleri karşılayacak cihaz ve ekipmaların tedariğini sağlamaktadır. Bu cihaz ve ekipmanlar, dünyanın önde gelen üreticilerinin ürettiği havyalar, onarım İstasyonları, dozlama cihazları, ölçüm cihazları, mikroskoplar, yıkama makinaları, robotların yanı sıra yardımcı tüm malzeme ve ekipmanları içerir.
C3 Teknoloji, uzun yıllardır JBC, PDR, DCT, Inspectis, Europlacer, Yihua, Dachung, Jufeng, Qualitek, Fritsch gibi alanında lider markaların Türkiye yetkili distribütörlüğünü yürütmektedir.
Satış, dağıtım, kurulum, bakım ve onarım konusunda üretici yetkisine sahibiz ve satış sonrası teknik desteğimiz ile yanınızda olmaya devam ediyoruz. Cihazlarımızda demo kurulum ile ürünü yerinde görme fırsatı sunuyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

C3 Teknoloji olarak 2007 yılında başladığımız yolculuğumuzda, alanında lider global üreticilerin Türkiye temsilcisi konumumuzla ürün gamımızı ve hizmet alanlarımızı sürekli geliştirerek ilerlemeyi hedef ediyoruz.

Ürün ve Hizmetler

4.000‘den fazla kaliteli, denetlenmiş tedarikçiden temin ettiğimiz, elektronik ve endüstriyel uygulamalara yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. C3 Teknoloji en güvenilir tedarikçiniz.