Biz Kimiz?

Elektronik sektörü ve teknolojik alanda yaşanan gelişmeler günümüzde uluslararası alanda rekabet edebilmek açısından gerekli en önemli unsurlardan ve ekonomik büyüme sürecindeki temel itici güçlerden birisidir.

Kamu, askeri ve özel sektörlerden gelen geleceği zorlayıcı talepler ile elektronik sektöründe yaşanan hızlı gelişmelerin farkında olan C3 Teknoloji, gelişmiş teknolojik ürünler üreten konusunda lider şirketlere, yüksek kaliteli ürünler sunarak bu konudaki ihtiyaçları karşılamak amacındadır.

2007 yılında Ankara da kurulan C3 Teknoloji Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak tecrübemiz, kalite ve güven ile özdeşleşmiş ismimiz ve sektördeki saygın yerimiz ile dünya çapında çok çeşitli ürün yelpazesine sahip konusunda lider birçok firmanın Türkiye temsilciliğini yürütmekteyiz.

2014 yılı ortasından itibaren İstanbul’da bir de şube açarak hizmetimizi İstanbul’da da devam ettirmeye başlamış bulunuyoruz.

C3 Teknoloji olarak sadece temsilcilik yapmakla kalmayarak, tecrübeli kadromuz ve mühendislik gücümüz ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunma, uygulama, satış, kurulum, ve satış sonrası teknik desteğimiz verdiğimiz değişmez hizmetlerdir.

C3 Teknoloji aynı zamanda İzmir’de yerleşik Sirius A.Ş. ile çözüm ortaklığı yaparak, teknolojik bir üretim altyapısı ile de sektöre hizmet vermektedir.