ÜRETİM KİMYASALLARI

C3 Teknoloji, Savunma Sanayi, Uzay, Havacılık, Uydu, Enerji, Aydınlatma gibi sektörlerde elektronik uygulamalar için tasarlanmış ve özel formüle edilmiş kimyasal ve bileşik tedariğini sağlamaktadır. Bu kimyasallar ve bileşikler, dünyanın önde gelen üreticilerinin ürettiği yapıştırıcılar, sızdırmazlık malzemeleri, boyalar, kaplamalar, solventler, temizleyiciler, bantlar ve diğer özel kimyasalları içerir.
C3 Teknoloji, uzun yıllardır Epoxy Technology, Epoxies Etc., Henkel, Chase, PPG, Kerafol gibi alanında lider markaların Türkiye yetkili distribütölüğünü yürütmekte olduğu gibi Dow, Masterbond, Nusil, Microresist, Teknos Feyco, Shielding gibi altmışı aşkın markanın Türkiye çözüm ortaklığını yapmaktayız.
Kimyasal depo ağımız, izlenebilirlik için sıcaklık kontrollü depolama, raf ömrü yönetimi, özel etiketleme ve barkod takibi özelliklerine sahiptir.
Kapsamlı bir envanterin yanı sıra, kimyasal yönetimi yeteneklerimiz kusursuz kalite, mevzuata uygunluk ve operasyonel verimlilik gerektiren, rekabet gücü yüksek endüstrilerde başarılı olmanıza yardımcı olur.
Deneyimli mühendis kadromuz ile tarafsız, üretici olmayan, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan ürünü araştırıyor, öneriyor ve kullanım sonrası teknik desteğimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.
Kadromuzdaki Kimyasal Değerlendirme Uzmanlarımız ile ithal etmiş olduğumuz ürünlerin SDS (Safety Data Sheet) dökumanlarını KKDIK standartlarına uygun olarak Türkçe olarak hazırlama hizmeti veriyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

C3 Teknoloji olarak 2007 yılında başladığımız yolculuğumuzda, alanında lider global üreticilerin Türkiye temsilcisi konumumuzla ürün gamımızı ve hizmet alanlarımızı sürekli geliştirerek ilerlemeyi hedef ediyoruz.

Ürün ve Hizmetler

4.000‘den fazla kaliteli, denetlenmiş tedarikçiden temin ettiğimiz, elektronik ve endüstriyel uygulamalara yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. C3 Teknoloji en güvenilir tedarikçiniz.